Lotite se seksa na plaži!

1.07.2008 | Vera Mars

Pripravili smo vam nasvete za nepozaben seks ob morju... Zakaj pa ne?

 


jlp

 

V starih filmih, v času Franka Sinatre, je v skoraj vsakem romantičnem filmu prizor, ki vključuje plažo, romantično večerjo, sončni zahod… In saj vsi vemo, kaj se zgodi po sončnem zahodu, kajne?

 

Morda so se parčki včasih res ljubili sredi plaže, popolnoma brez skrbi, a ti časi so mimo. Če te možje postave ujamejo med spolnim dejanjem na plaži, podnevi ali ponoči, moraš res globoko seči v denarnico in poplačati grehe, ki si jih storil na javnem mestu. Zato, če se že odločate za seks na plaži, dobro premislite, kje in kako se boste sproščali, brez pretiranega strahu, da vas pri dejanju zasačijo mimoidoči, ali pa še huje, policija.

 


jlp

 

 

Čeprav večina seksa na plaži ponoči, je nekaj tudi ekstremistov, ki to radi počnejo sredi belega dne. Če ste med njimi, in ste našli miren, oddaljen zalivček, vam privoščim obilo sončnih užitkov. Vendar pa ne pozabite, da ste med seksom na plaži sredi belega dne, ob najhujši vročini, popolnoma nagi. Zato se pred odhodom na vročo pustolovščino namažite s kremo tudi po intimnih predelih.

 


jlp

 

Čeprav je seks na plaži sam po sebi romantičen, se lahko kaj hitro sprevrže v bolečo, celo krvavo izkušnjo. Niso vse plaže peščene, zato je na kamnitih in skalnatih plažah zeloooo pomembna podlaga. Kako boste uživali, če vas nekaj ostrega špika v stegno? Debela odejica vas bo obvarovala pred urezninami in modricami. Svoje slabe lastnosti pa ima tudi peščena plaža, ali bolje, pesek sam. Če se mivka med ali po seksu znajde v vagini ali okoli penisa, lahko odnos postane zelo boleč. Zato je dobro imeti pri sebi mokre robčke ali pa plastenko neslane vode. Pesek lahko tudi raztrga kondom.

 

 


jlp

 

In če že seksate na plaži, zakaj ne bi seksali še v morju? Predvsem zato, ker lahko voda, ki med seksom uide v vagino povzroči infekcijo ali pa vnet mehur. In če ste si nadeli kondom s spermicidom, ga nehvaležna slana voda v trenutku uniči.

 

Upam, da vas nisem odvrnila od prečudovito romantičnega seksa na plaži. Z upoštevanjem zgornjih napotkov vam nepozabna noč (ali dan) ne uide! Pa veliko dobrega, poletnega seksa vam želim.



Ocena 4.66 (9 gl.)
Vaša ocena: 

Seksi tipček

Zadnja sporočila v forumu

maia
maia  9. Feb 2012 ja, itak obdrži svoje mokre sanje zase JAZ nisem od nikogar.
Uporabniki, kaj si želite na Interactive?
NoMercy
NoMercy  9. Feb 2012 Najd si ti svojo pičko na katero si ga boš drkal ... Maia je "MOJA" - !! modriplamen > Nič na ZS, kar pred kamero...
Uporabniki, kaj si želite na Interactive?
NoMercy
NoMercy  9. Feb 2012 btw: kako dolgega curaka bi moral imeti, da pofukam v pičko babnico, ki si jo drgne ob mojo rit
velikost korenjakov

Anketa

ANKETA